W EC1 ŁÓDŹ KAŻDEGO DNIA DZIEJE SIĘ COŚ CIEKAWEGO. WEŹ UDZIAŁ
​​​​​​​W WYDARZENIACH W SAMYM CENTRUM ŁODZI!

   JUŻ W SIERPNIU:

LETNIE BRZMIENIA
​​​​​​​W EC1 ŁÓDŹ

W tym roku zagrają: Sobel, Kaśka Sochacka, MROZU, KULT, Kwiat Jabłoni, Artur Rojek, Mery Spolsky, Zalewski, sanah, Brodka, Natalia Przybysz, KARAŚ/ROGUCKI, Kuba Badach, Vito Bambino i Sara.

WIĘCEJ

PÓŁKOLONIE W CENTRUM NAUKI I TECHNIKI EC1

Zapraszamy odkrywców, detektywów oraz ekologów na Letnie Półkolonie prowadzone przez naszych wykwalifikowanych ekspertów. Oferujemy opiekę pedagogiczną, wyżywienie i ubezpieczenie.

WIĘCEJ

TME POLÓWKA:
​​​​JESZCZE POLSKA!

Jak to mówią: “cudze chwalicie, swego nie znacie”. Nadeszła pora to zmienić! Sekcja JESZCZE POLSKA to najlepsze polskie produkcje, które mogą przekonać nawet największych kinosceptyków.

WIĘCEJ

WIECZORY DLA DOROSŁYCH
​​​​​​​

Widoki na weekend nigdy nie były bardziej inspirujące! Zapraszamy na wakacyjne wieczory dla dorosłych, które przygotowaliśmy dla Was tego lata: warsztaty, oprowadzania historyczne, wykłady.

WIĘCEJ

ULICA ŻYWIOŁÓW
​​​​​​​

Ulica Żywiołów to interaktywna strefa, stworzona z dbałością o każdy detal, bezpieczeństwo i zapewnienie mądrej zabawy oraz wartościowo spędzonego czasu dla dzieci i osób opiekujących.

WIĘCEJ

SPACER SZLAKIEM
​​​​​​​ŁÓDŹ OSCAROWA

Poznaj niezwykłą tradycję filmowej Łodzi przemierzając miasto śladami największych tytułów: „Idy” P. Pawlikowskiego, „W ciemności” A. Holland, „Powidoków” i „Ziemi obiecanej” A. Wajdy.

WIĘCEJ

DISPLATE MEET AT RIFT FESTIWAL 2022

WIĘCEJ

EC1 NAKRĘCA​​​​​​​
​​​​​​​WYCIECZKI ROWEROWE

WIĘCEJ

POKAZY
PLANETARIUM EC1

WIĘCEJ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA:

"EC1 Łódź - Miasto Kultury" 
​​​​​​​ul. Targowa 1/3, 90-022 Łódź